Kupujący decyzję o zakupie danej nieruchomości podejmuje w ciągu pierwszej minuty, najważniejsze, by nie zaprzepaścić tej chwili i wykorzystać ją możliwie jak najlepiej.

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

1.Konsultacje – tzw. Pakiet Standard

  • Na podstawie wizyty w nieruchomości podsumowujemy jej aktualny wygląd i proponujemy zmiany, które mają na celu uatrakcyjnienie oferty. Pomagamy wprowadzić niskobudżetowe zmiany, które sprawią, że nieruchomość stanie się atrakcyjniejsza i zarazem zwiększy się jej wartość. 
  • Po konsultacjach otrzymują Państwo listę zaleceń, do samodzielnego wprowadzenia w nieruchomości 
  • Koszt konsultacji uzależniony jest od wielkości i odległości nieruchomości, ceny zaczynają się już od 200 zł

2.Pełna realizacja usługi tzw. Pakiet Premium

  • Po przeprowadzonych konsultacjach (pkt 1) zajmujemy się wprowadzaniem zmian w nieruchomości korzystając zarówno z mebli w niej obecnych jak i nowych – zakupionych w ramach zaakceptowanego wcześniej budżetu. 
  • W ramach pakietu otrzymują Państwo koncepcję zmian wraz z planowanym budżetem, stylizację nieruchomości według zaakceptowanego projektu oraz profesjonalną sesję zdjęciową niezbędną do korzystnego zaprezentowania nieruchomości w Internecie. 
  • Cena pakietu zależy od wielkości nieruchomości i zakresu prac, ceny zaczynają się już od 600 zł

Kilka naszych realizacji, zdjęcia „Before & After”:

Home staging kuchni

Home staging przedpokoju Home staging sypialni Home staging salonuHome staging salonuHome staging kuchniHome staging jadalni

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?