Kupujący decyzję o zakupie danej nieruchomości podejmuje w ciągu pierwszej minuty, najważniejsze, by nie zaprzepaścić tej chwili i wykorzystać ją możliwie jak najlepiej.

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

1.Konsultacje – tzw. Pakiet Standard

  • Na podstawie wizyty w nieruchomości podsumowujemy jej aktualny wygląd i proponujemy zmiany, które mają na celu uatrakcyjnienie oferty. Pomagamy wprowadzić niskobudżetowe zmiany, które sprawią, że nieruchomość stanie się atrakcyjniejsza i zarazem zwiększy się jej wartość. 
  • Po konsultacjach otrzymują Państwo listę zaleceń, do samodzielnego wprowadzenia w nieruchomości 
  • Koszt konsultacji uzależniony jest od wielkości i odległości nieruchomości, ceny zaczynają się już od 200 zł

2.Pełna realizacja usługi tzw. Pakiet Premium

  • Po przeprowadzonych konsultacjach (pkt 1) zajmujemy się wprowadzaniem zmian w nieruchomości korzystając zarówno z mebli w niej obecnych jak i nowych – zakupionych w ramach zaakceptowanego wcześniej budżetu. 
  • W ramach pakietu otrzymują Państwo koncepcję zmian wraz z planowanym budżetem, stylizację nieruchomości według zaakceptowanego projektu oraz profesjonalną sesję zdjęciową niezbędną do korzystnego zaprezentowania nieruchomości w Internecie. 
  • Cena pakietu zależy od wielkości nieruchomości i zakresu prac, ceny zaczynają się już od 600 zł

Kilka naszych realizacji, zdjęcia „Before & After”:

Home staging kuchni

Home staging przedpokoju Home staging sypialni Home staging salonuHome staging salonuHome staging kuchniHome staging jadalni