Ciekawe wnętrze z Airbnb: Gdańsk

Czas najwyższy na drugą część z serii Ciekawe wnętrze z Airbnb – tym razem ciekawostka z naszego kraju, a konkretnie z Gdańska! Tak, w Polsce są również takie wnętrza, które standardem nie odbiegają od światowego poziomu – co naprawdę nas bardzo cieszy. Smaczne dodatki, wysokiej jakości wykończenie oraz kolorystyka bliska naszym gustom, tak pokrótce możemy opisać prezentowany dziś apartament do wynajęcia.

https://www.airbnb.pl/rooms/22351665

Mieszkanie mieści się w świeżo oddanym budynku w Gdańsku przy Motławie. To, co nas urzekło na pierwszy rzut oka to dbałość o detale, przykucie wagi do designu, duża dawka zieleni oraz złoto (spójrzcie na zdjęcia łazienki). Sam zarządca nieruchomości bardzo ceni sobie współpracę z lokalnymi artystami – super sprawa, osobiście popieramy takie posunięcie! 👍 Ponadto współpracują w 90% z Polskimi, lokalnymi producentami, designerami, rzemieślnikami, a sporo mebli jest wykonanych pod zamówienie według pomysłu inwestorów.

Apartament posiada salon z dużym aneksem kuchennym, w którym na szczególną uwagę zasługuje zabudowa kuchenna. Poprzez swoją kontrukcję bryły sprawiają wrażenie lekkich, a jednocześnie optycznie nie zabierają dużo miejsca. Na uwagę zasługuję również ciekawy okap z lustrem – w pierwszej chwili możemy nie zorientować się, że jest to okap. Kierując się w strone sypialni możemy nadziać się na szklaną ścianę, która oddziela strefę dzienną od sypialnej. Temat często poruszany ostatnimi czasy i jednocześnie popularny (pisaliśmy już kiedyś o tym tworząc zestawienie szklanych ścian – www.wnetrznosci…szklane-sciany-2/).

To co zasługuje na sporą pochwałę z naszej strony, to złota armatura w łazience – taaaak, dużo mosiądzu tudzież złota to jest to! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy tego nie pochwalili 😂 Zapewne zaczerpniemy dawkę inspiracji podczas naszego remontu łazienki.

Podsumowując, fajnie, że „u nas” również ludzie zaczynają doceniać klienta i nie oszczędzają na jakości. Powszechnie wiadomo, że do mieszkania na wynajem przeważnie wstawiane są meble używane, niskiej klasy, próżno szukać dekoracji czy zbędnego sprzętu – bo przecież i tak ktoś to popsuje, albo nie daj boże ukradnie!

 

Nasza zniżka 100 pln na pierwszą podróż z Airbnb ▶️▶️ KLIK LINK

Zdjęcia są własnością Baltic stories, publikacja tylko za zgodą.

https://www.airbnb.pl/rooms/22351665