100doła imprezowa

Dziś tematyka wnętrzarska, ale w innym wykonaniu. Paru z Was zapewne ma w swojej świadomości, że szykujemy się do🍾weselenia się🍾. Wymarzyliśmy sobie przyjęcie w starej stodole, jednak rzeczywistość zweryfikowała nasze plany – województwo łódzkie jest biedne w tego typu obiekty i musieliśmy pójść na kompromisy, nie znaleźliśmy żadnego obiektu przypominającego wystrojem tego, co za chwilę zobaczycie. Sami wybraliśmy inne miejsce, jednak przeglądając inspiracyjne zdjęcia natrafiliśmy na piękną stodołę w Stanach Zjednoczonych, w której organizowane są wesela nawet na 500 osób.

Właściciele tego przepięknego obiektu wyremontowali go w 2015 roku i diametralnie zmienili zarówno jego wygląd jak i przeznaczenie. Ta około 600 metrowa stodoła, to uosobienie rustykalnej elegancji, czyli coś, co zdecydowanie najchętniej wykorzystalibyśmy przy dekoracji naszej sali. Dużo drewna, betonowe posadzki i rustykalne dekoracje to idealne połączenie, które zawsze będziemy ubóstwiać.

Zobaczcie sami! Na szczęście w Polsce również przybywa takich miejsc.

Bride-in-Marys-Meadow-Overlook-Barn-Ref
Źródło: http://elizabethmariephotos.com

Front-of-Overlook-Barn-Fullv2 Front-of-Overlook-Barn-Snow-Rachel String-Lighting-Elevated-View-Overlook-Barn Wedding-Ceremony-View-Overlook-Barn Wooden-Head-Table-Lace-Decoration (1)

Instagram Overlookbarn 

stodoła stodoła stodoła stodoła stodoła stodoła

Źródła: http://www.overlookbarn.com, https://www.instagram.com/overlookbarn/, Michelle Lyerly Photography