Chcesz nawiązać z nami współpracę? A może jesteś ciekawy co możemy zaoferować? U nas znajdziesz przede wszystkim wnętrza i podróże – ostatnimi czasy staramy się nadrobić realizację naszej listy marzeń, dlatego też odwiedzamy sporo miejsc w Polsce i zagranicą. Z podróży oprócz wspomnień przywozimy nasze kadry w postaci zdjęć oraz filmów, których tworzenie jest naszą pasją.

Nasza przygoda z Internetem zaczęła się niewinnie w 2013 roku, kiedy to postanowiliśmy dla zabawy założyć fanpage o nazwie „wnetrznosci.com” i był on poświęcony urządzaniu wnętrz. Urządzaniu, to nawet za dużo powiedziane – publikowaliśmy na nim  inspiracje, wnętrza, które nam się podobały. Profil na tyle szybko się rozrastał, że postanowiliśmy rozszerzyć swoją „działalność” i za namową internautów założyliśmy blog pod wskazanym adresem. Ten moment uznajemy za nasz początek przygody, bo chwilę po założeniu bloga postanowiliśmy przeprowadzić się do nieumeblowanego mieszkania. Brak mebli spowodował, że zaczęliśmy przerabiać stare, dla niektórych nic nie warte, najczęściej znalezione meble i nadawać im nowe życie. Połączyliśmy to z zamiłowaniem do fotografowania, a wyżyć mogliśmy się na własnym wnętrzu i meblach.

Z biegiem czasu przestaliśmy ograniczać się tylko do wnętrz i spróbowaliśmy pokazywać naszym czytelnikom nieco więcej. Blog jest nieodzowną częścią naszego życia. Chcemy realizować nasze plany i marzenia, a zarazem uwieczniać je na zdjęciach i filmach, które są doskonałą pamiątką. W naszych planach jest jeszcze wiele podróży, chcemy kręcić vlogi, pokazywać ludziom wspaniałe miejsca warte odwiedzenia, a przy tym możemy też realizować materiały promocyjne godząc pasję z pracą. W kwietniu 2020 zdecydowaliśmy się na zmianę głównej nazwy bloga na Our Choys, a Wnętrzności zostają naszą podkategorią.

Zastanawiacie się, co możemy zyskać współpracując z nami? Już tłumaczymy.

Przede wszystkim możemy zaoferować realizację zdjęć i filmu. Obecnie najczęstszy sposób lokowania produktu to pokazanie go w naszym wnętrzu. Testujemy też sprzęty, od agd, rtv po foto-wideo. Chętnie pokazujemy też ciekawe produkty odzieżowe i akcesoria, a podróże z pewnością są atutem przy tego typu współpracach. Nie obiecujemy, że zgodzimy się na wszystko, ponieważ bardzo dużą wagę przykuwamy do estetyki naszego bloga i nie przyjmujemy każdego zlecenia, jednak napisz do nas – zobaczymy co możemy zrobić. Być może nakręcimy dla Was film promujący. Chętnie nawiązujemy współprace z markami, które cenimy od lat, ale i również ośrodkami czy hotelami, które nam imponują pięknymi wnętrzami czy niecodziennymi rozwiązaniami i mamy nieodpartą ochotę pokazania tych wnętrz naszym czytelnikom.

Kim my właściwie jesteśmy?

Nazywamy się Ela i Mateusz, jesteśmy małżeństwem, które łączy wspólna pasja do pięknych wnętrz, mebli i dodatków.  Kochamy wzornictwo lat 60, podróże te dalekie i bliskie, dobre jedzenie oraz fotografię. W wolnym czasie przerabiamy stare meble – najczęściej znalezione i tym samym ratujemy im życie” Blog powstał z zamiłowania, które przerodziło się w sposób na życie.

Resztę przeczytacie w dziale „O NAS” – znajdziecie tam również nasze osiągnięcia.

Co w praktyce możemy zaoferować?

Media, czyli zdjęcia lub film – to najczęściej wykorzystywana forma promocji przez punkty noclegowe jak hotele, pensjonaty czy agroturystyki. Jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia promujące obiekt jak i pomóc w promocji na naszych kanałach social media. Od jakiegoś czasu również vlogujemy, więc jeśli chcesz ulokować przedmiot lub miejsce w trakcie filmu – napisz do nas.

Recenzja, czyli opis produktu, miejsca czy regionu. Za pomocą bloga i social media, a przede wszystkim Instastories jesteśmy w stanie zrecenzować szerokie grono zarówno miejsc jak i produktów.

Testy, począwszy od sprzętu agd/rtv, dodatków do wnętrz, farb,  akcesoriów, ciekawych miejsc, kończywszy na restauracjach. Chętnie przetestujemy produkty i miejsca, które wpisują się w naszą estetykę, ale i ich jakość pozwoliłaby nam z czystym sumieniem móc polecić naszym odbiorcom. Produkty jesteśmy w stanie przetestować u nas, ale możemy je również zabrać ze sobą w podróż.

Jesteś ciekaw jakim sprzętem pracujemy? Zajrzyj do zakładki „CZYM FOTOGRAFUJEMY„, aby sprawdzić nasz aktualny ekwipunek.

Nasze social media:

Zasięgi:

Zaufali nam m.in.: 

Strona zaktualizowana na dzień 15.04.2020r.