Projekt mieszkanie cz. 6 jak urządzić balkon

Czasem każdemu przydaje się niewielka przerwa. Jako, że mieliśmy na karku organizację naszych Dyskusji, które odbyły się w minioną sobotę, to nie mieliśmy kiedy pokazać Wam co nowego zmajstrowaliśmy u siebie w mieszkaniu jakiś czas temu.

Balkon to przedłużenie salonu, przynajmniej w naszym przypadku i my tak uważamy. Wraz z wyższą temperaturą, odrobiną słońca, przyszła do nas nowa podłoga (a wszystko za sprawą Gumitaras). Z doświadczenia wiemy, że odpowiednie podłoże to podstawa udanego wnętrza, a jego zmiana to idealna metamorfoza (jeszcze większa niż zmiana koloru ścian). Drewno to coś, co kochamy… kochamy je czuć pod swoimi stopami. Żadna imitacja z czegokolwiek nie zastąpi nam prawdziwej deski. Nasz balkon był pokryty leciwymi już płytkami. Żeby nie bawić się w niepotrzebny brud, pył i dodatkową pracę, najlepszą opcją było położenie „nowej warstwy” podłogi.

Źródło: gumitaras.pl

Jesion jest bardzo fotogeniczny, prawda? Jeśli uzupełnimy podłogę dodatkami z tego samego materiału to uzyskamy przepis na idealną przestrzeń do relaksu i spokoju. W tym wypadku są to donice (klik) tego samego producenta. Odrobina zieleniny, czyli kwiaty, nastrojowe oświetlenie, najtańszy zestaw wypoczynkowy z sieciówki, drinki z palemką i eureka! Mamy kawałek Majorki tuż pod nosem!
Odmiana podłogi zajęła nam zaledwie kilka godzin, a wszystko odbyło się bez kurzu, hałasów i ciężkiej pracy. Przesadzanie kwiatów to sama przyjemność, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Sąsiedzi już próbują wprosić się na kawkę, by podziwiać nasz kawałek balkonu. My jesteśmy z niego bardzo dumni i uwielbiamy spędzać na nim czas. Spostrzegliśmy jednak jeden minus naszego balkonu – jest nim brak hamaka! ale spokojnie, już się rozglądamy 😉
A jak Wasze balkony, gotowe na wypoczynek?

gumitaras układanie

Polecamy każdemu takie rozwiązanie, kto jeszcze się waha.

jak urządzić balkon jak urządzić balkon jak urządzić balkon jak urządzić balkon jak urządzić balkon

podłoga na balkon podłoga na balkon podłoga na balkon

Podłoga: gumitaras.pl

Łańcuch świetlny: ikea.pl

Krzesła i stolik: Leroy Merlin

Lampion: vox.pl