Nabywcy tego pięknego loftu z 1830 roku (James Ramsey i Jennifer Blumin) za wszelką cenę chcieli zatrzymać w nim XIX wieczny klimat zachowując oryginalne okna czy ceglane mury.
Inwestorzy na co dzień zajmują się wnętrzami, Jennifer Blumin specjalizująca się w adaptacjach zabytkowych wnętrz postanowiła wnieść do loftu jak sama określiła nutę „ciepłego modernizmu”. Niektóre ściany otrzymały biały kolor, położono nowe dębowe podłogi, a w kuchni postawiono na sprzęt ze stali nierdzewnej firmy Miele.
Loft o pokaźnej powierzchni 600 metrów został zakupiony w 2013 roku za cenę 1,8 miliona dolarów, natomiast aranżacja i remonty pochłonęły 700 tysięcy dolarów.
Ciekawym elementem we wnętrzu jest niebywały stojak na 300 butelek wina wykonany z rur drenarskich, uwagę przyciągają również motywy zwierząt pojawiające się w całym lofcie np: szkielet wieloryba wiszący nad stołem w jadalni, maski ryb w pokoju gościnnym czy też futerko obecne w sypialni.
Nas zachwyciło ciepło obecne w tym lofcie, spora dawka zieleni i kolory bliskie naszym sercom. Zachęcamy do przejrzenia całej galerii jaką udało nam się odnaleźć w całych internetach 😉

 

 

Źródło: nytimes.com, planete-deco.fr, blog.hgtv.com

Zdjęcia: Laura Moss, James Ramsey

07

 

 

4 01231 025 036 04 05 06

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?