Przestrzeń i klimat

Wczoraj na naszych kanałach Social Media pokazywaliśmy „zajawkę” mieszkania z ogromnym klimatem. Zdjęcie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, że z chęcią zaprezentujemy Wam całość mieszkania znajdującego się w Barcelonie, którym sami jesteśmy oczarowani.

01

 

Osobiście uwielbiamy otwartą przestrzeń we wnętrzu. Jeżeli do tego wszystkiego dochodzi mieszkanie zaadaptowane w pofabrycznym wnętrzu i duża wysokość to jesteśmy w siódmym niebie!

Mamy tutaj do czynienia ze sporą dawką bieli, jednak architekci z Serrat-Tort zadbali o to aby pomimo cegieł pomalowanych na biało w mieszkaniu stworzyć ciepłą atmosferę.

Jedyną rzeczą, która gryzie się z naszymi upodobaniami jest kuchnia, a właściwie jej kilka detali – przecierki nie są w naszym stylu, ale możemy na to przymknąć oko

13

Bez zbędnych ceregieli i rozprawek – przejdźmy do sedna – czyli zdjęć! Koniecznie zwróćcie uwagę na kominek oraz wannę wolno stojącą w SYPIALNI!

Nie możemy też obojętnie patrzeć na te boskie ogromne okna. Tak wiemy, dużo do mycia, ale patrzeć na świat przez takie szyby to sama przyjemność

02
03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Zdjęcia: Carlos Muntadas