Długo na to czekaliśmy – dom jest już na stałe zamieszkany i można się cieszyć efektami, jakie osiągnęliśmy. Brakuje w nim jeszcze wielu dodatków oraz paru ważnych mebli, ale najważniejsze, że są już gotowe pomieszczenia jak kuchnia czy łazienka. W tym tygodniu chcielibyśmy Wam przedstawić jeden z etapów wykończeniowych.

remont18

Źródło zdjęcia: http://www.bjurfors.se

Będąc w ferworze montowania listew przypodłogowych w naszym mieszkaniu od Mardom Decor wróciliśmy do montowania ich w domu rodziców. Wzór nas urzekł na tyle, że wszyscy postanowiliśmy mieć takie same – model QS004.

DSC_2418

Tak było na początku! Zobacz pierwszą część cyklu

Model jest nowoczesny i niespotykany w asortymencie innych firm – listwy zazwyczaj kojarzą się albo z bardzo prostymi albo bardzo ozdobnymi wzorami – w tym przypadku Mardom postarał się to wypośrodkować, nadać tej listwie trochę świeżości i nowoczesności. Idealnie komponują się z klasycznym parkietem, jak to ma miejsce w naszym mieszkaniu jak i z klimatyczną deską dębową Calvados Grande.

DSC_2413

Do montowania listew polecamy kleje dedykowane od producenta. Mamy wtedy pewność, że wszystko przyklei się jak należy.

DSC_2421m

 

Nie będziemy Was zanudzać każdym z pomieszczeń oddzielnie, wszystko Wam pokażemy jak tylko zacznie przybywać mebli i będziemy kończyć aranżację każdego pomieszczenia.

Jeszcze bez listew:

roznica-jadalniaroznica-jadalnia02

DSC_2246

Jednocześnie kończymy już cykliczność remontowych zmagań z przerabianiem domu letniskowego w dom całoroczny. Nie znaczy to jednak, że nie będzie nowości. Będą zdjęcia, będą wpisy, ale już nie w każdą niedziele. Coś się kończy, coś się zaczyna. Śledźcie nasze zmagania z remontem mieszkania.