Milionova Fabryka Designu

Bardzo nas cieszy, kiedy w Łodzi pojawiają się kolejne, warte zainteresowania miejsca. Jednym z nich jest bez wątpienia „Milionova Fabryka Desingu” mieszcząca się przy ulicy Milionowej z numerem dwa.

Milionova Fabryka Designu

To miejsce nie dość, że jest ciekawe pod względem architektonicznym to dodatkowo zaskakuje zawartością – meblami oraz dodatkami. Salon stworzony został przede wszystkim z myślą o pasjonatach ceniących dobry design. Wchodząc do środka od razu można się zachwycać ekspozycją łączącą różne nurty od stylu skandynawskiego po włoską klasykę, wszystko idealnie wkomponowane w XIX wieczne wnętrze dawnej fabryki Steinertów.

Milionova to miejsce, w którym nie tylko możemy zakupić meble oglądane w modnych czasopismach, ale możemy je pomacać lub usiąść wygodnie na sofie od Villevenete, z której bardzo ciężko się podnieść, gdyż jest nieziemsko wygodna. Dla szukających czegoś do sypialni także znajdą się smaczki jak ręcznie szyte kołdry od firmy My Alpaca, czy porządne materace Candia Strom (również wykonywane za pomocą pracy rąk). Naszą uwagę przykuły lampy węgierskiej firmy INARCHI, heksagonalne kształty to coś, co zdecydowanie musiało wpaść nam w oko. W tej wielkiej, otwartej przestrzeni znaleźć można również meble marki Johanson, dodatki Normann Copenhagen i wiele innych, ponieważ asortyment cały czas jest powiększany.

My znaleźliśmy tu wiele przedmiotów bliskich naszych serc, a po wejściu od razu pojawiły się uśmiechy na naszych twarzach. Przebywanie w takim otoczeniu to sama przyjemność, a okazji jest wiele, ponieważ cyklicznie odbywają się tu różne wydarzenia przybliżające obecne marki oraz powstawanie poszczególnych produktów – chociażby świeży przykład, wczoraj mieliśmy przyjemność w takim uczestniczyć, poznać przedstawicieli, a przede wszystkim historię i przebieg powstawania kołder z naturalnych włókien z alpak, shuttersów okiennych oraz greckich materacy, które wierzcie lub nie, są najwygodniejsze jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję testować.

 

Zatem, jeśli cenicie sobie dobry design i odwiedzicie akurat centralną Polskę to koniecznie zajrzyjcie tutaj!

Milionova Fabryka Designu

Milionova Fabryka Designu

Milionova Fabryka Designu

Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu Milionova Fabryka Designu