Przygotowanie mieszkania do wiosny

Wiosna to dobry motywator do zmian. Tych większych, ale i również tych mniejszych. Czasem nie trzeba wiele zmieniać, aby osiągnąć widoczne efekty. Dziś podpowiemy jak szybko i niewielkim kosztem możemy przygotować cztery ściany do wiosny. Tkaniny Szybki i sprawdzony sposób – przez nas polecany od zawsze. Bo czym można zmienić szybko salon, czy sypialnie jak nie zasłonami, pledami, czy też poduszkami? Malowanie to już nakład pracy, większy budżet i większy…

Zachowaj lato na dłużej

Lato w pełni, więc postanowiliśmy przygotować dla Was trochę inspiracyjnych dodatków, które pozwolą dłużej cieszyć się wspomnieniami letnich dni, czy wakacyjnych wyjazdów. 

Marmurowy zawrót głowy

Marmur coraz częściej pojawia się na wielu płaszczyznach. To piękny materiał dekoracyjny nadający wnętrzu klasy i stylu. Marmur można łączyć z wieloma innymi materiami, dobrze wygląda z naturalnością drewna, czy tajemniczą czernią. W starożytności był bardzo cennym materiałem rzeźbiarskim. Zastosowanie może być bardzo różnorodne, ze względu na wysoką twardość i wytrzymałość, marmur gości na podłogach, schodach, ścianach, parapetach, blatach a ostatnio coraz częściej stosowany jest również przy mniejszych formach dekoracji….

Milionova Fabryka Designu

Bardzo nas cieszy, kiedy w Łodzi pojawiają się kolejne, warte zainteresowania miejsca. Jednym z nich jest bez wątpienia „Milionova Fabryka Desingu” mieszcząca się przy ulicy Milionowej z numerem dwa.

Madryt z charakterem

Za to piękne mieszkanie, które kompletnie nas zachwyciło dbałością o detale oraz zróżnicowanymi lampami odpowiedzialny jest francuski architekt i projektant Mike Alleg, a znajduje się ono w Madrycie. Rok wybudowania obiektu to 1890, w pełni odrestaurowane został w roku  2015. Powierzchnia całego mieszkania wynosi natomiast 180 metrów kwadratowych. Jest to przestrzenny apartament składający się z dwóch sypialni, trzech łazienek, oranżerii, kuchni, jadalni i biblioteki. Ach i oczywiście z pięknego kominka! Prace przy mieszkaniu polegały na…