Katalog Ikea 2020 nowości

Co roku wielu z nas wyczekuje z niecierpliwością nowego katalogu ze znanej szwedzkiej sieciówki. Dziś przyjrzymy się nowościom, które Ikea oferuje na najbliższy rok. Katalog na rynku polskim będzie dostępny już niebawem, a może już ktoś go posiada? My wczoraj w łódzkiej Ikei jeszcze go nie znaleźliśmy, ale głowa do góry! Znaleźliśmy sporo materiałów w sieci. Przejdźmy zatem do „przecieków” jakie udało nam się dla Was znaleźć.

Nie da się ukryć, że katalog Ikea co roku inspiruje miliony ludzi. Ich aranżacje potrafią pobudzić naszą wyobraźnie i wyznaczyć trendy na najbliższy czas. Czy tak będzie również tym razem? Sprawdźmy.

Trendy Ikea 2020

Mamy nieskromne wrażenie, że wyprzedzamy ich trendy 🙂 To, co zauważyliśmy w najnowszym katalogu to nadal kolor zielony, ciemne kuchnie, kolory ziemi oraz dodatki boho. Zresztą, zobaczcie sami o czym mówimy: (aaaa, zapomnielibyśmy o kapeluszach, znajdziecie je w różnych aranżacjach, tak samo jak u nas na ścianie w sypialni. Ikea chyba do niej zaglądała :))

Weźmy teraz pod lupę serię SYMFONISK. Do tej pory światło dzienne ujrzały dwa głośniki z tej serii. Oba są bezprzewodowe, ale jeden wyróżnia się wsród konkurencji, ponieważ jest on wbudowany w lampę stojącą. Dzięki temu staje się kompletnie niewidoczny. Świetne rozwiązanie! 🙂

Seria SYMFONISK

Krzesła Ikea 2020

Co nowego możemy zaobserwować w krzesłach w nowych katalogu? Nam w oko wpadły dwie nowości (krzesło w stylu boho NILSOVE i szare krzesło z serii BALTSAR) i jedna odświeżona wersja znanego już wcześniej krzesła z serii ODGER.

Nowy katalog IKEA wydany zostanie pod hasłem „Get ready for a fresh start”. Zastanawiacie się o co im chodzi tworząc takie hasło? Otóż o fakt, że od nowa można zacząć w każdej chwili i nie trzeba czekać na specjalną okazje np. Nowy Rok.
Planujecie dietę? Zacznijcie od zaraz 🙂

Nowy katalog IKEA 2020

stawia na wypoczynek oraz komfort snu. Prócz łóżek czy pościeli znajdziemy także rolety zaciemniające, a wszystko to w przewadze odcieni jak i materiałów w kolorach ziemi. My skupimy się jeszcze na meblach, dodatkach i aranżacjach, ale nie obawiajcie się – nie pokażemy Wam wszystkiego, aby zostawić nieco niespodzianki dla Was w trakcie odkrywania nowości samemu 😉

Dla zainteresowanych katalogiem on-line, znajdziecie go na stronie US:

www.ikea.com

Ok, dobra, koniec gadania, ponieważ i tak większość z Was przyszło tutaj popatrzeć na obrazki 😉 Dajcie koniecznie znać co Wam przypadło do gustu tym razem.