Przegląd nowości Ikea 2019

Druga połowa wakacji to czas nowości w Ikea. To przygotowania do premiery nowego katalogu, które to prawdopodobnie wylądują w Waszych skrzynkach na listy. Nie od dziś wiadomo, że spora część nowości wchodzi do sprzedaży jeszcze przed wydaniem oficjalnego katalogu. Dzisiaj przyjrzymy się nowościom, jakie znaleźliśmy na ich stronie oraz podczas wizyty w sklepie stacjonarnym i pokażemy Wam te, które nas zaciekawiły.

Przegląd posegregowaliśmy wielkością. Duże meble pójdą na początek, one rzucają się w oczy najszybciej 😉

Pierwszy ogień – 4 os. sofa modułowa. Formalnie na rynku mebli żadna nowość, ale tutaj zachęca ceną. Kształt doskonale odnajdzie się w nowoczesnym wnętrzu.

Pozycja nr 2. to fotel Havsten, który jest genialny w swojej prostocie i przypomina nam odrobinę lata 60′-70′. (chętnie przemalowalibyśmy mu stelaż na złotooooo :D)  Kolejny fotel z nowości to Delaktig, który kompletnie zabił nas cenowo. 1949 pln… a, tak, ma przecież lampkę i stoliczek, ale matko bosko! 1949! W oko wpadł nam również Billy w nowym kolorze:
Te dwa regały poniżej, też zasługują na pochwałę, ciekawa forma, przystępna cena. Ciekawe jak prezentują się na żywo 🙂

To co nas cieszy to mnogość naturalnych materiałów, kolory ziemi, które w tym sezonie cieszą się powodzeniem, a przy okazji ocieplają atmosferę we wnętrzach. Dzięki takim produktom w łatwy sposób możemy wprowadzić do wnętrza klimat śródziemnomorski lub boho.

Od lewej fotel, stojak na donicę i lampa

Lampa Industriell: Dla fanów włoszczyzny 😉Na koniec duperele, czyli rzeczy mniej, lub bardziej przydatne. Na czele zostawiamy must have Instagramowych zdjęć, czyli nożyczki za całe 12,99! 😉

Od lewej dwa organizery na biurko Tjena po 19,99, oraz ciekawy wazon w mniej ciekawej cenie 69,99 – Hjartelig

Podstawki na świece

Zestaw 3 świeczników 69,99, miarka do kawy 12,99, konewka 49,99Podsumowując. Nadal sporo złota, z nowości to duża dawka naturalnych materiałów i kolorów, burgund/bordo. Mamy nadzieję, że Ikea zaskoczy nas jeszcze większą ilością mebli i nowymi wzorami. Tymczasem jest to nasz ostatni wpis w tym stanie cywilnym. Za niecały tydzień spore zmiany i najważniejszy dla nas dzień, czyli ślub i wesele 🙂 Zaraz po tym dniu wylatujemy w podróż poślubną, więc wracamy do Was z nowymi wpisami dopiero z początkiem września! Udanych wakacji! Obserwujcie nasz Instagram, tam zapewne będą nowości na bieżąco:

www.instagram.com/wnetrznosci_com

 

 

Źródło zdjęć: Ikea.pl