Biało na białym

Jedni stwierdzą, że bieli jest za dużo, zbyt sterylnie, inni zaś powiedzą, że jest idealnie. Prawda jest taka, że to wnętrze to nie lada gratka dla fanów białego koloru (choć niektórzy mówią, że biały to nie kolor) oraz fotografii. Jest jednocześnie miejscem pracy, domem oraz studiem fotograficznym należącym do Pauliny Arcklin. Ta kraina bieli znajduje się w Mediolanie, a jej powierzchnia sięga 90 mkw plus 15 mkw antresoli. Jeżeli lubicie fotografować to mamy…

Nasz remont domu cz.16 łazienka

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu – czyli łazienkę. Jej remont był niemałym wyzwaniem biorąc pod uwagę jej metraż i poprzedni stan. Płytki, które się w niej znajdowały na pierwszy rzut oka wyglądały dobrze, jednak przy demolce odpadały przy stuknięciu. Na podłodze znaleźliśmy ich dwie warstwy. Całą łazienkę musieliśmy skuć, by można było zacząć cokolwiek w niej urządzać.  

Szklane ściany

Idąc za ciosem pokazywania Wam szklanych ścian wewnątrz domu (link) pokażemy Wam jeszcze jedno mieszkanie od tego samego fotografa – Henrika Nero, tym razem nieco większe i już bez skosów.

Przytulne poddasze

Już od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji przedstawić Wam wnętrza, które nas urzekło. Remont domu pochłonął nas na tyle, że czas mamy jedynie w nocy – czasem. Ostatni tydzień wykończył nas na tyle, że postanowiliśmy zrobić sobie dwa dni wolnego, a co za tym idzie możemy poświecić czas na inspiracje i pokazanie Wam ciekawych aranżacji.

Skandynawskie poddasze

Ostatnio większość naszej uwagi poświęcamy remontowi domu, jednak nie tylko tym blog żyje. Dziś chcemy pokazać Wam bardzo inspirujące wnętrze poddasza.

Biurkowe inspiracje czyli 30 propozycji

Ostatnio borykamy się z wyborem biurka do naszego mieszkania i sporo czasu spędzamy na poszukiwaniach. Praca w obecnym miejscu stała się nieco uciążliwa i stwierdziliśmy, że najwyższy czas wydzielić kącik biurowy w naszych czterech ścianach. Korzystając z tej okazji chcielibyśmy podzielić się z Wami najlepszymi znaleziskami i pokażemy Wam przegląd biurek, które stylem mogłyby się wpasować w nasze gusta jak i Wasze gusta.

Nasze meble w nowych domach

Nie od dziś wiadomo, że pałamy miłością do mebli, szczególnie tych z lat 60. Staramy się ratować im życie, przerabiać je i znajdować im nowe domy.