Pierwsze zmiany w nowym roku

Nowy rok, odmieniona chata? Nie ma problemu! Wcale nie trzeba się przeprowadzać i robić generalnego remontu, żeby zmienić otaczającą nas przestrzeń 🙂 Można to zrobić na wiele sposobów, a jednym z nich jest wymiana plakatów na ścianie. My tak właśnie zrobiliśmy dzięki współpracy z marką Desenio.

W salonie postanowiliśmy zwiększyć ilość ram na ścianie za kanapą, a przy okazji ujednolicić ich kolorystykę tak, by całość tworzyła spójną kolekcję. Wybraliśmy monochromatyczne plakaty w bieli i czerni, żeby „wyciszyć” kolor za musztardową kanapą, która dominuje w tym pomieszczeniu. Z uwagi na to, że kanapa jest dość szeroka, poszerzyliśmy rozmiar galerii i wymieszaliśmy ze sobą ramy białe i czarne. Planując nowy wygląd galerii rozrysowaliśmy sobie mniej więcej kształt jaki chcielibyśmy uzyskać różnymi kombinacjami plakatów, a przed powieszeniem ich na ścianie ułożyliśmy je na podłodze by upewnić się, w których miejscach wiercimy nowe dziury w ścianie 😉

Przed:

Po:

Wybierając plakaty zdecydowaliśmy się połączyć tematykę architektury, podróży i fotografii. Do sypialni zaś wybraliśmy dwa plakaty w kolorze, które stojąc nad łóżkiem wyróżniają się na tle beżowej ściany. Początkowo miały tam pojawić się nasze zdjęcia z wykonane dronem, jednak jak to często u nas bywa, koncepcja nam się zmieniła. Zostaliśmy jednak wierni tematyce wakacyjnej. Ahhh marzy nam się już jakiś wyjazd w ciepłe miejsce i grzanie na słońcu. Jak zapewne wiecie obserwując nas na Instagramie, w kuchni mamy nasz ulubiony kącik kawowy. Tam też zaplanowaliśmy kosmetyczną zmianę idealnie pasującą do tego miejsca. Wybraliśmy do niego dwa plakaty stworzone dla kawoszy. Wybór wszystkich plakatów nie był łatwy, bo asortyment na stronie Desenio jest ogromny! Można go sobie jednak ułatwić, bo Desenio ma już przygotowane gotowe komplety galerii doskonale do siebie dopasowane. Jeśli więc nie czujecie się pewni, możecie skorzystać z propozycji przygotowanej przez Desenio, a na pewno się nie zawiedziecie.

Gdybyście byli zainteresowani naszym wyborem to zostawiamy Wam nazwy plakatów z salonu:

Marianna (30×40)

London Arch (30×40)

Soho Contrast (30×40)

Pouring Champagne (50×70)

Cheers (21×30)

Create Your Story (30×40)

& Black Marble (21x30cm)

Stop Waiting for Friday (21×30)

Vintage Camera (21×30)

Good Day Sunshine (30×40)

Lunch With a View (30×40)

Sypialnia:

To kto planuje zmiany we wnętrzu? Jakie zestawy najbardziej do Was przemawiają? Te spójne kolorystycznie, czy może wolicie artystyczny nieład?

Na koniec mamy dla Was niespodziankę – razem z DESENIO stworzyliśmy kod zniżkowy 25% “WNETRZA”, który będzie ważny tylko od 19 do 21.01

(nie obejmuje on ramek lub plakatów z kolekcji Handpicked/Collaborations /Personalizowane).