Projekt mieszkanie cz 4 – jak urządzić sypialnię

Ociągaliśmy się trochę z kolejnymi etapami urządzania mieszkania, jednak zmotywowaliśmy się do pracy i następne dodatki zagościły w sypialni. Wszystko za sprawą minionego Meetblogin i pozytywnej dawce energii jakiej zaznaliśmy podczas wydarzeń towarzyszących. Czterdziestu blogerów z głowami pełnymi pomysłów – trudno nie nabrać motywacji do dalszych działań.

dsc_2842

Tak oto w naszej sypialni zagościły nowe tekstylia, oświetlenie, grafika z limitowanej edycji, którą zakupiliśmy podczas Łódź Design Festival i wypucowana komoda, którą postanowiliśmy zachować w oryginalnym wydaniu (jeszcze – bo nie wiadomo co za tydzień lub dwa przyjdzie nam do głów).

granatowe ściany

Komoda pochodzi z Wyszkowskich Fabryk Mebli, w zeszłym roku nadaliśmy takiej drugi żywot, jej nowy wygląd możecie podejrzeć tutaj:

http://www.wnetrznosci.com/index.php/nowe-zycie/

Lodz Design 2016

granatowe ściany

Musimy przyznać, że zachwycamy się kolorem tej ściany. W każdym oświetleniu nabiera inne odcienie. Ten wybór to był strzał w 10.

Ponieważ nasze mieszkanie składa się z dwóch pokoi w sypialni znalazło się również miejsce na nasze mini biuro.

biurko w sypialni

Biurko Stormer+Sohn podobnie jak komoda pochodzi z lat 60, jednak jego pochodzenie nie jest polskie a od zachodniego sąsiada. Idealnie wpasowało się do pozostałych mebli z naszego ukochanego Mid Century.

oświetlenie w sypialni

Dywanik pod krzesłem biurkowym to ręczna praca rąk mamy Eli.

dsc_2852

Wielu z Was pyta, czy nie przeszkadza nam brak górnego oświetlenia – otóż nie! Mamy kilka innych lampek, do których dorwaliśmy gniazdka zdalnie sterowane z pozycji pilota. Taki luksus kosztował nas całe 49 złotych! Polecamy 😉 

Bez górnej lampy w sypialni mogliśmy otrzymać bardziej intymny nastrój, do pracy przy biurku jest lampka, a w ciągu dnia światło dzienne. To w zupełności wystarcza 🙂

Farba na ścianie: Benjamin Moore – Southern Belle 819