Mieszkanie w centrum Goteborga

Dosłownie kilka minut dzieli nas od wszelkiego rodzaju restauracji, sklepów oraz klubów nocnych.  Mimo to, możemy w tym dwupoziomowym mieszkaniu o pow. 62m2 zaznać spokoju, gdyż nie leży ono bezpośrednio przy ruchliwej ulicy.

Na parterze mamy do dyspozycji sporo przestrzeni – salon od kuchni jest przedzielony niewielką wyspą, która może pełnić funkcję stołu lub blatu roboczego, gdy goście nas odwiedzą i nie będziemy się chcieli z nimi rozstawać podczas przygotowywania przekąsek.

Prosto z kuchni możemy dostać się na piękny balkon z widokiem (niestety) na dziedziniec, ale za to nie byle jakie bloki, a na odnowione kamienice.

W salonie, tuż przy kanapie znalazło się miejsce na piękne, kręcone schody, które prowadzą do pokaźnej sypialni ze skosami. Na drewnianych belkach został dyskretnie umieszczony telewizor, a ponadto znalazł się kawałek miejsca do pracy z biurkiem oraz na odrębną garderobę.  Drugi poziom to idealne miejsce na deszczowe weekendy. Gdyby nie brak lodówki na górze można by było nie schodzić na dół 😉

Na końcu prezentujemy okolice w jakiej znajduje się mieszkanie.

0807 01020405061810111213151617okolicaŹródło: bjurfors.se