Relacja z Warsaw Home 2018

Trzecia edycja targów Warsaw Home już za nami. Impreza z roku na rok rozrasta się w ekspresowym tempie i zachwyca za każdym razem. Strach pomyśleć ile hal będziemy musieli przejść za 10 lat, ale może do tego czasu między stoiskami będziemy przemieszczać się na elektrycznych hulajnogach?

W tym roku do przejścia mieliśmy 5 hal targowych, w których mogliśmy znaleźć zarówno dodatki do wnętrz, meble, wyposażenie kuchni, łazienek, a nawet ogrodów.
My uwinęliśmy się ze wszystkim w ciągu jednego dnia, jednak do domu wróciliśmy padnięci jak po świątecznych zakupach dzień przed wigilią. A propos – polecamy kupować już prezenty, żeby nie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku.

Poniżej wspaniała kuchnia Ernest Rust, klasa sama w sobie (znajdziecie ją także w powyższym filmie). Kojarzycie serial Pułapka albo program Top Model? To właśnie firma Rust odpowiedzialna jest za kuchnię, która tam się pojawiła.

Kolory, dużo kolorów przewijało się przez targowe stanowiska.

Tu kolejna ciekawa i dobrze zorganizowana kuchnia projektu firmy Remeb.

Almi Decor wraca na polski rynek z niezłym przytupem. Ich stoisko zdecydowanie wyróżniało się w tłumie, wspaniałe stylizacje! Na zdjęciu poniżej kolorystycznie idealnie wpisali się w jesienny klimat.


Lustrzane dodatki to według nas będzie hit zaraz po mosiądzu, miedzi i dodatkach w klimacie boho.

Jedno ze stanowisk skrywało w sobie perełki w stylu Art Deco, ale nie tylko. Piękne meble, dodatki, kolory i mnóstwo inspiracji. Wchodząc na stoisko można było poczuć zapach mebli z lat 20-30.

Tu znów urywek ze stoiska firmy Rust. Podobne aranżacje mieliśmy okazję podziwiać na zeszłorocznych targach w Mediolanie. 
Ceramika Tubądzin zaprezentowała wspaniałe nowości. Na zdjęciu płytki z kolekcji House of Tones, na żywo wyglądają jak istny jeans, aż musieliśmy pomacać, czy to oby na pewno struktura płytki. Do tego złote listwy ścienne i mamy idealnie zgraną całość.
Zbieramy inspiracje przed remontem naszej łazienki. Jeśli szukacie nowości to polecamy zajrzeć do ich nowych katalogów.


Fani motoryzacji również mogli znaleźć coś dla siebie

Na naszym Instagramie sporo pytaliście o lampę Moon, ta pochodzi z Room Service

https://www.instagram.com/p/Bogn_z7nDUz/?taken-by=wnetrznosci_com


Znów byliśmy mile zaskoczeni poziomem tych targów. Widać postęp i starania, jakie towarzyszyły podczas organizacji, a ze stoisk zaczęły znikać podróbki, które mogliśmy zaobserwować podczas pierwszej edycji. Cieszy nas to, że w Polsce coraz więcej uwagi zwraca się na to, jak mieszkamy. Coraz więcej rozwiązań, inspiracji co roku możemy zaobserwować na targach Warsaw Home. Jeśli w tym roku nie udało Wam się dotrzeć, zarezerwujcie sobie termin 03 – 06 października 2019.
My po drodze, postaramy się jeszcze odwiedzić w kwietniu Mediolan i podejrzeć tamtejsze zapowiedzi.

 

Tekst: Ela Chołys