Jak dobrze urządzić kawalerkę

Wiele właścicieli kawalerek zadaje sobie tytułowe pytanie. Niektórzy nie mają zupełnie pomysłu na aranżację, inni zaś chcą wykorzystać sto procent przestrzeni – tak aby była w pełni funkcjonalna. Często popełnianym błędem jest myśl, że przy małych powierzchniach poradzimy sobie sami, a architekt jest nam zupełnie zbędny. Nic bardziej mylnego, to właśnie przy małych powierzchniach architekt jest nam bardzo potrzebny (no chyba, że sami nim jesteśmy). Idealny przykład przedstawiamy poniżej. Ekipa z Raca-architekci.pl poradziła sobie na piątkę z plusem z mieszkaniem o powierzchni niespełna 36m2 mieszczącym się w Gdańsku. Każdy centymetr tego mieszkania sprawia wrażenie w pełni zagospodarowanego.

kawalerska polskaCałość wydaje się urządzona w klimacie skandynawskim, jednak jest tutaj więcej koloru oraz więcej designerskich dodatków.

kawalerska polska kawalerska polskaPodkładki oraz wazon znaleźć możemy na www.lumanndesign.com
kawalerska polska Filc ociepla klimat wnętrza.kawalerska polska Komoda pod TV pochodzi z IKEI, model stockholm.kawalerska polskakawalerska polska Szafa bez uchwytów pięknie wkomponowała się w całość pokoju i nie pomniejsza go. kawalerska polska kawalerska polska kawalerska polskaFilcowa ściana w pakiecie z ozdobnym grzejnikiem robi piorunujące wrażenie i jest chyba najlepszym elementem w tym mieszkaniu.
kawalerska polska kawalerska polska kawalerska polska Turkus świetnie przełamał  biele i szarości.kawalerska polska kawalerska polska Duże lustro w łazience optycznie dodało jej metrażu.kawalerska polska Oraz na koniec rzut z góry.kawalerska polska plan

 

Źródło: www.raca-architekci.pl

Zdjęcia: Alka Murat