Ciekawe wnętrze z Airbnb: Kuta Utara, Bali

Najwyższa pora odświeżyć nasz cykl „Ciekawe wnętrze z Airbnb” i dołożyć do garnka kolejne wnętrze warte uwagi. Tym razem wylatujemy nieco dalej, ale kierunek dość popularny ostatnimi czasy – Bali. Przestrzeń idealna pod obecną wiosnę, a właściwie, nie ukrywajmy – lato. Samo wnętrze urzekło nas użytymi materiałami jak i kolorami ziemi, które w tym roku będą bardzo popularne.

Link do ogłoszenia: https://www.airbnb.pl/rooms/15721195

 

Samo wnętrze jest w stylu indonezyjskim (jest taki styl? Nie wiemy, ale w takim razie my go tak nazwaliśmy i już jest). Jest charakterystyczne dla tego regionu, ale to wcale nie oznacza, że sami nie możemy zaczerpnąć nieco inspiracji i użyć podobnych mebli czy kolorystyki w naszych wnętrzach. Zobaczcie – we wnętrzu nie musi panować przepych, a meble nie muszą być od najdroższych projektantów, aby „zrobiło nam dzień”. Tutaj zostało świetnie wykorzystane światło, a poprzez zastosowanie zimnego betonu oraz ciepłego drewna właściciel uzyskał efekt przytulnego domku.

Sam dom znajduje się w Indonezji, na wyspie Bali, Denpasar – czyli niedaleko, można wsiadać w samochód i jechać. Jest świetną oazą do wypoczynku we dwójkę (pomieści również 4 osoby, ale czy nie lepiej wypocząć we dwójkę?😉).

Do dyspozycji dostaniemy salon z aneksem kuchennym, łazienkę, dwie sypialnie, basen i pokojówkę, która jak wspomina właściciel – zadba o czystość domku, pranie czy codziennie zakupy spożywcze. No żyć nie umierać! Do pełni szczęścia potrzebne są tylko tanie linie lotnicze i fruuuu ✈️

Ahh marzy nam się taki domek, już nie koniecznie w takiej malowniczej i zarośniętej dżunglą okolicy (aczkolwiek czemu nie?), ale np. na odludziu, stare siedlisko urządzone w stylu „indonezyjskim”… no dobra, śródziemnomorskim, wnętrze wypełnią meble z odzysku, a kolorystyka będzie nawiązywać do kolorów ziemi + biel + dużeeeee okna 🙏🏻

 

//

Ważna informacja! Dla podróżujących mamy zniżkę na Airbnb – minus 110 zł przy wyprawie za minimum 300 zł. Zasady są proste:

Link do ogłoszenia: https://www.airbnb.pl/rooms/15721195