Ciekawe wnętrze z Airbnb: Walencja

Po przeprowadzkowej przerwie (przenosiliśmy w styczniu blog na nowy serwer, a nie siebie w nowe miejsce😉) startujemy z nowym cyklem – bohaterami będą wnętrza, które przykuwają naszą uwagę z możliwością wynajęcia ich na Airbnb. W każdej części pokażemy jedno mieszkanie z różnych zakątków świata. Dzięki temu stworzymy mapę mieszkań, którymi warto się zainteresować wybierając się w podróż.

Jako pierwsze w serii pokazujemy mieszkanie w Walencji. To nasz przykładowy kierunek na najbliższe wakacje (przykładowy, ponieważ wahamy się jeszcze miedzy kilkoma kierunkami😀). Architektura Walencji jest bogata w zabytkowe budownictwo, a co za tym idzie ma potencjał do loftowych i eklektycznych wnętrz – w których z resztą Hiszpanie bardzo gustują, można to zauważyć przeglądając 2/3 stron ofert w tej lokalizacji. Prezentowany „loft” to architektoniczny majstersztyk. Według nas jest to świetnie zaaranżowane wnętrze w nowoczesnym i dość surowym klimacie. Znajduje się w centrum Walencji i zostało wyremontowane w 2017 roku. Może pomieścić do czterech gości, posiada łóżko małżeńskie oraz rozkładaną kanapę. W pełni wyposażoną kuchnię oraz dwie łazienki. Wnętrzarze gustujący w wysokich, nieszablonowych mieszkaniach powinni być zachwyceni. Tanio jak na kempingu nie jest, ale cena nie odstrasza jak na warunki, które nam oferują.

Pamiętajcie, że mamy dla Was link polecający, dzięki któremu możecie zgarnąć 100 zł na pierwszą podróż z Airbnb! Wystarczy zarejestrować się przez naszą stronę:

Macie jakieś sprawdzone, piękne miejsca, które można wynająć? Dajcie znać 🙂 Nadal poszukujemy czegoś ciekawego na naszą podróż poślubną.

Dla nas tego typu portale to kopalnia wnętrzarskich inspiracji. Czasem zamiast obejrzeć Modę na Sukces, czy Zbuntowanego Anioła siadamy sobie przy komputerze i przeglądamy wnętrza w różnych miejscach na świecie, żeby podpatrzeć ciekawe rozwiązania. Zapisaliśmy sobie tyle ciekawych miejsc, że codziennie moglibyśmy je Wam pokazywać i chyba zabrakłoby nam życia (albo Wam) 😂 https://www.airbnb.pl/rooms/20796779 https://www.airbnb.pl/rooms/20796779